Novo 12V 150Ah AGM Akumulator SBL170-12HR Povečaj
12V 150Ah AGM Akumulator SBL170-12HR
Več podatkov
Ni na zalogi - dobavni rok predvidoma 5-7 dni
BREZPLAČNA POŠTNINA!
Ob nakupu tega izdelka poštnine in drugih stroškov pošiljanja ne zaračunavamo!
Več podatkov
  • Serija: SBL HR (High Rate)
  • Tehnologija: AGM z okrepljeno konstrukcijo
  • Prednosti: Visoka zmogljivost pri hitrem praznjenju, večja moč v krajšem času
  • Konstrukcija: Poseben aktivni material za optimizirano delovanje
  • Tehnologija: VRLA (brez vzdrževanja)
  • Življenjska doba: Do 15 let
  • Lastnosti: Visoki tokovi praznjenja, delovanje brez vzdrževanja
  • Uporaba: UPS, varnostni sistemi, medicina, telekomunikacije, mobilne naprave
Tehnologija: AGM
  • Serija: SBL
  • Nazivna napetost: 12,00 V
  • Nazivna kapaciteta: 150,00 Ah
  • Dolžina: 483,00 mm
  • Širina: 170,00 mm
  • Višina: 241,00 mm
  • Skupna višina: 241 mm
  • Vrsta priključka: notranji navoj M8
  • Proizvajalec celic: SSB Battery
  • Neto teža: 46,00 kg
Podobni izdelki
POMOČ PRI NAKUPU
Vsak delavnik
med 08:00 in 16:00